כיום ישנן אפשרויות רבות לשינוי מראה השיניים - צורתן וצבען

  1. הלבנת (הבהרת) שיניים: השיטה הפשוטה ביותר, שמביאה לתוצאות יפות יחסית מהר. בשיטה זו, בדומה לצביעת שיער, מבהירים עם חומר מיוחד את הצבע הבסיסי של השיניים, ומעניקים להן מראה נקי, רענן ולבן יותר.
  2. ציפויי חרסינה: max או חרסינה: שיטה שמרנית לשינוי צורת וצבע השיניים- מחספסים את פני שטח השן קלות (לעיתים השחזה מסוימת נדרשת כדי שיהיה מקום לציפוי), ומייצרים במיוחד עבור המטופל "קליפת" חרסינה שמודבקת על השן, לפי הדרישות האסתטיות שלו, בהתאמה מושלמת לצורת הפנים וקו החיוך.
  3. ציפויי קומפוזיט: שיטה דומה לשיטה הקודמת, רק שפה מייצרים במרפאה ציפויים מקומפוזיט- אותו חומר שממנו בונים "סתימות לבנות". היתרון פה על פני ציפויי החרסינה הוא שציפויי הקומפוזיט זולים משמעותית, אולם החיסרון שלהם הוא שנדרשת תחזוקה שלהם- ואחת לתקופה יש לחזור למרפאת השיניים על מנת ללטש את הציפויים שעלולים לשנות את צבעם עם השנים.

אבל מה זה מילואות?

קיימים מצבי ביניים בהם השן כל כך הרוסה ששחזור (סתימה) רגיל לא מתאים. בעבר במקרים הללו לרוב היו פונים ישר לפתרון של טיפול שורש בשן, מבנה וכתר. אולם מה קורה אם השן עדיין חיה, ואין כאבים?  למה "להרוג" שן תקינה? אולי יש פתרון שמרני יותר?

אז היום כבר יש!

מילואות (inlays, onlays בשפה המקצועית) הן פתרון למצבי הביניים הללו.
מדובר בשחזור (סתימה) הנבנה במיוחד לשן הספציפית אותה רוצים להציל, בהתאם למידה שנלקחת במרפאה.

טכנאי השיניים מייצר מחומר חרסינה שחזור אסתטי המודבק לשן, נותן לה את התמיכה הנחוצה, מבלי להזדקק לטיפולים נוספים.

זהו פתרון שמרני  חדיש לבעיה שבעבר לא היה לה פתרון שחס על השן.

אתם מוזמנים לבקר בקליניקה שלי,
להכיר אותי ואת שיטות העבודה הייחודיות,
להתרווח ולתת לי לעזור.
אני כאן בשבילכם.

רוצים לדבר איתי? בשמחה!
מלאו כאן פרטים ואחזור בהקדם