רפואת שיניים

נעים להכיר!
שמי ד"ר עינת יאקירביץ', אני רופאת שיניים.

כבר מילדות אני זוכרת את עצמי עוברת בין רופאי שיניים שונים, כאשר החוויה הטיפולית אצל כולם הייתה מלווה בפחד עמוק שמתחיל כבר מהישיבה בכיסא, ומהחוויות הללו  אני מזדהה מאוד עם החששות שמלווים את רוב מי שמבקר במרפאת השיניים.  תמיד היה לי ברור שבקליניקה שלי החוויה של המטופלים תהיה רגועה יותר ולכן לפני שצוללים לתוך הפה ומתחילים להרעיש- קודם תמיד נשב ונפטפט קצת, נכיר ונוריד את רמת הלחץ.

למדתי את אומנות רפואת השיניים באוניברסיטת תל אביב, ומאז שסיימתי בשנת 2009 את הלימודים הקדשתי את הקריירה שלי להענקת חוויות חיוביות למטופלים שלי, שחלקם גם חוו חוויות פחות נעימות בטיפולים קודמים, והגעה לתוצאות איכותיות בטיפולי השיניים תוך הבנה אמתית של הפחד, וסיוע בהתגברות עליו.

דוברת עברית, רוסית ואנגלית.

אסתטיקה

בהמשך הדרך נחשפתי לעולם האסתטיקה והטיפוח, שהוא חלק בלתי נפרד מהטיפול בשיניים-הרי כל תמונה יפה זקוקה למסגרת יפה, והחיוך של המטופלות והמטופלים שלי יהיה רחב יותר כאשר כל הפנים יזכו לריענון, והדגשה של היתרונות הטבעיים שיש לכל אחד מאיתנו.

אני משפרת את מראה הפנים סביב החיוך- החלקת קמטוטים בעזרת בוטוליניום טוקסין, מילוי נפחים שנעלמו ושיפור מראה השפתיים בעזרת חומצה היאלורונית.

למה? כי מחייכים עם כל הפנים ולא רק עם הפה.

כל הטיפולים במרפאה (גם דנטליים וגם אסתטיים) מבוצעים בסטנדרט רפואי גבוה, עם החומרים הכי איכותיים בשוק ועם מעבדות דנטליות שלא מתפשרות על איכות ואסתטיקה גבוהה.  אוהבים לישון רגוע בלילה? גם אני! 🙂

החזון וערכי הליבה שלי

חבל על כל שן

הגישה שלי אומרת שרופא שיניים צריך לעסוק בראש ובראשונה במניעת בעיות בשיניים.
במרפאה שלי אני מקפידה מאוד על חינוך לבריאות הפה והשיניים ועזרה למטופלים בשמירה על היגיינת הפה, כי המטרה שלי ושל המטופל זהה- לשמר את בריאות הפה והשיניים ככל שאפשר, ואם קיימות בעיות – לטפל בהן בהקדם לפני שיחמירו.

ספא של שיניים

חשוב לי שהמטופלים שמגיעים למרפאה שלי ירגישו בנוח, וידעו שלצד החוויה החיובית הם מקבלים טיפול שלא מתפשר על איכות העבודה, החומרים והציוד מה שמעניק תחושת ביטחון ושלווה בזמן הטיפול.

לצד הדגשים הטיפוליים חשוב לי שתדעו שאליי באים לנוח ולהירגע. לא כדי לסבול!

אתם מוזמנים לבקר בקליניקה שלי,
להכיר אותי ואת שיטות העבודה הייחודיות,
להתרווח ולתת לי לעזור.
אני כאן בשבילכם.

רוצים לדבר איתי? בשמחה!
מלאו כאן פרטים ואחזור בהקדם